RedHen Donation (7.x-1.0-beta1) - en to ka translation catalogue (15 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Author
ka: ავტორი

en: Enable
ka: ჩართვა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: None
ka: არცერთი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Label
ka: სათაური

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Contact
ka: კონტაქტი

en: Load
ka: ჩატვირთვა

en: Other
ka: სხვა

en: Anonymous
ka: ანონიმური
