RedHen Donation (7.x-1.0-beta1) - en to nn translation catalogue (15 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Author
nn: Forfattar

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: None
nn: Ingen

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Label
nn: Etikett

en: Default
nn: Standard

en: View
nn: Sjå på

en: Updated
nn: Oppdatert

en: Contact
nn: Kontakt

en: Start Date
nn: Startdato

en: Other
nn: Andre

en: Anonymous
nn: Anonym

en: Select list
nn: Listevalg
