RedHen Donation (7.x-1.0-beta1) - en to ta translation catalogue (19 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: அழி

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Enable
ta: செயலாக்கு

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: None
ta: இல்லை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Default
ta: இயல்பான

en: View
ta: பார்

en: Updated
ta: மாற்றப்பட்டது

en: Email
ta: மின்னஞ்சல்

en: Contact
ta: தொடர்பு

en: Load
ta: ஏற்று

en: Other
ta: மற்றவை

en: Anonymous
ta: பேரிலா

en: Select list
ta: தெரிவு பட்டியல்

en: Date created
ta: தேதி உருவாக்கப்பட்டது
