RedHen Donation (7.x-1.0-beta2) - en to bg translation catalogue (19 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Author
bg: Автор

en: Enable
bg: Активирай

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: None
bg: Не

en: Settings
bg: Настройки

en: Label
bg: Заглавие

en: Default
bg: По подразбиране

en: View
bg: Прегледай

en: Updated
bg: Обновено

en: Email
bg: Е-поща

en: Contact
bg: Контакт

en: Load
bg: Зареди

en: Other
bg: Други

en: Anonymous
bg: Анонимен

en: Select list
bg: Избор от списък

en: Order ID
bg: Поръчка №
