RedHen Donation (7.x-1.0-beta2) - en to da translation catalogue (36 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Author
da: Forfatter

en: Enable
da: Aktivér

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: None
da: Ingen

en: Settings
da: Indstillinger

en: Label
da: Etiket

en: Default
da: Standard

en: View
da: Vis

en: Updated
da: Opdateret

en: Email
da: E-mail

en: Contact
da: Kontakt

en: Save Settings
da: Gem indstillinger

en: Start Date
da: Startdato

en: Load
da: Indlæs

en: End Date
da: Slutdato

en: Amount
da: Beløb

en: Other
da: Anden

en: Anonymous
da: Anonym

en: Select list
da: Valgliste

en: Donation
da: Bidrag

en: Donate
da: Donér

en: Billing address
da: Betalingsadresse

en: Payment method
da: Betalingsmetode

en: Date created
da: Dato oprettet

en: Received
da: Modtaget

en: Order ID
da: Ordre ID

en: Devel
da: Udvikling

en: "%mail" is not a valid email address
da: "%mail" er ikke en gyldig e-mail-adresse

en: The status.
da: Tilstanden.

en: Scheduling
da: Planlægning

en: Additional Settings
da: Yderligere indstillinger

en: Due Date
da: Forfaldsdato

en: Date updated
da: Opdateringsdato

en: Confirmation page
da: Bekræftelsesside
