RedHen Donation (7.x-1.0-beta2) - en to eo translation catalogue (16 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: None
eo: Neniu

en: Settings
eo: Agordoj

en: Label
eo: Etikedo.

en: Default
eo: Defaŭlto

en: View
eo: Vidu

en: ID
eo: Identigilo

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Contact
eo: Kontakto

en: Other
eo: Alia

en: Anonymous
eo: Sennoma

en: Select list
eo: Selekta listo
