RedHen Donation (7.x-1.0-beta2) - en to et translation catalogue (31 entries)

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Author
et: Autor

en: Enable
et: Luba

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: None
et: Puudub

en: Settings
et: Seaded

en: Label
et: Nimetus

en: Default
et: Vaikimisi

en: View
et: Kuva

en: Updated
et: Uuendatud

en: Email
et: E-kiri

en: Contact
et: Kontakt

en: Save Settings
et: Salvesta seaded

en: Start Date
et: Alguskuupäev

en: Load
et: Laadi

en: Amount
et: Kogus

en: Frequency
et: Sagedus

en: Other
et: Muu

en: Anonymous
et: Anonüümne

en: Select list
et: Valikvastustega nimekiri

en: Billing address
et: Arve saatmise aadress

en: Payment method
et: Makseviis

en: Date created
et: Loomise kuupäev

en: Received
et: Makstud

en: Order ID
et: Tellimuse ID

en: Devel
et: Arendus

en: Scheduling
et: Ajastamine

en: Date updated
et: Uuendamise kuupäev

en: Confirmation page
et: Kinnituse lehekülg
