RedHen Donation (7.x-1.0-beta2) - en to ga translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: View
ga: Féach ar

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Start Date
ga: Dáta tosaithe

en: Donate
ga: Deonaigh

en: Payment method
ga: Modh íocaíochta
