RedHen Donation (7.x-1.0-beta2) - en to hr translation catalogue (23 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Author
hr: Autor

en: Enable
hr: Omogući

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: None
hr: Nema

en: Settings
hr: Postavke

en: Label
hr: Oznaka

en: Default
hr: Zadano

en: View
hr: Pregled

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Email
hr: E-pošta

en: Contact
hr: Kontakt

en: Start Date
hr: Od datuma

en: Load
hr: Učitaj

en: End Date
hr: Do datuma

en: Amount
hr: Iznos

en: Other
hr: Ostalo

en: Anonymous
hr: Anoniman

en: Select list
hr: Lista odabira

en: Payment method
hr: Način plaćanja

en: Date created
hr: Nadnevak stvaranja

en: Scheduling
hr: Raspored
