RedHen Donation (7.x-1.0-beta2) - en to jv translation catalogue (16 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Author
jv: Penulis

en: Enable
jv: Diuripnā

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: None
jv: Nihil

en: Settings
jv: Sétingan

en: Label
jv: Judul

en: Default
jv: Gawan

en: View
jv: Tampilan

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Contact
jv: Kontak

en: Other
jv: Liyané

en: Anonymous
jv: Jeneng ora dikenal

en: Select list
jv: Daftar pilih

en: Date created
jv: Tanggal digawé
