RedHen Donation (7.x-1.0-beta2) - en to lv translation catalogue (25 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Author
lv: Autors

en: Enable
lv: Iespējot

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: None
lv: Nav

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Label
lv: Etiķete

en: Default
lv: Noklusējuma

en: View
lv: Skatīt

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Email
lv: E-pasts

en: Contact
lv: Kontakti

en: Save Settings
lv: Saglabāt iestatījumus

en: Start Date
lv: Sākuma datums

en: Amount
lv: Summa

en: Other
lv: Citi

en: Anonymous
lv: Viesis

en: Select list
lv: Izvēles saraksts

en: Billing address
lv: Norēķinu adrese

en: Payment method
lv: Maksājuma veids

en: Date created
lv: Izveidošanas datums

en: Received
lv: Saņemts

en: Order ID
lv: Pas. ID
