RedHen Donation (7.x-1.0-beta2) - en to my translation catalogue (11 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Label
my: အညွန်း

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Contact
my: ဆက်သွယ်ရန်

en: Other
my: အခြား

en: Anonymous
my: အမည်မသိသူ(သို့)ဧည့်သည်
