RedHen Donation (7.x-1.0-beta2) - en to sq translation catalogue (12 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Author
sq: Autori

en: Enable
sq: Aktivizo

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: View
sq: Shfaq

en: Contact
sq: Kontakti

en: Other
sq: Tjetër

en: Anonymous
sq: Anonim
