RedHen Donation (7.x-1.0-beta2) - en to sv translation catalogue (43 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Author
sv: Författare

en: Enable
sv: Aktivera

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: None
sv: Ingen

en: Settings
sv: Inställningar

en: Label
sv: Etikett

en: Default
sv: Förvald

en: View
sv: Visa

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: Email
sv: E-post

en: Contact
sv: Kontakt

en: Save Settings
sv: Spara inställningar

en: Start Date
sv: Startdatum

en: Load
sv: Ladda

en: End Date
sv: Slutdatum

en: Amount
sv: Belopp

en: Frequency
sv: Frekvens

en: Other
sv: Övriga

en: Anonymous
sv: Gäst

en: Select list
sv: Rullgardinsmeny

en: Billing address
sv: Faktureringsadress

en: Payment method
sv: Betalningsmetod

en: Date created
sv: Datum för skapande

en: Received
sv: Mottagen

en: Order ID
sv: ID för beställning

en: "%mail" is not a valid email address
sv: "%mail" är inte en giltig e-postadress

en: Scheduling
sv: Schemaläggning

en: Additional Settings
sv: Ytterligare inställningar

en: Open Date
sv: Öppningsdatum

en: Close Date
sv: Stängningsdatum

en: Date updated
sv: Uppdaterad den

en: Confirmation page
sv: Sida för bekräftelse

en: Host entity
sv: Värdobjekt

en: Date is invalid.
sv: Datum är ogiltig.

en: %type_name: Administer settings
sv: %type_name: Administrera inställningar

en: %type_name: Administer own settings
sv: %type_name: Administrera egna inställningar

en: Host entity type
sv: Typ av värdobjekt

en: The entity type of the host entity.
sv: Objektstypen för värdobjektet.

en: Host entity ID
sv: ID för värdobjekt

en: The entity ID of the host entity.
sv: Objekts-ID för värdobjektet.

en: The host entity.
sv: Objektet för värden.
