RedHen Donation (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (19 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Author
ast: Autor

en: Enable
ast: Activar

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: None
ast: Nengún

en: Settings
ast: Preferencies

en: Label
ast: Etiqueta

en: Default
ast: Predefiníu

en: View
ast: Vista

en: Updated
ast: Anováu

en: User
ast: Usuariu

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Contact
ast: Contautu

en: Other
ast: Otru

en: Anonymous
ast: Anónimu

en: Select list
ast: Esbilla

en: Date created
ast: Data de creación
