RedHen Donation (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (19 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Delete
cy: Dileu

en: Author
cy: Awdur

en: Enable
cy: Galluogi

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: None
cy: Dim

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Default
cy: Diofyn

en: View
cy: Gweld

en: Updated
cy: Newidwyd

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Contact
cy: Cyswllt

en: Start Date
cy: Dyddiad cychwyn

en: Other
cy: Arall

en: Anonymous
cy: Anhysbys

en: Select list
cy: Dewis rhestr

en: Payment method
cy: Dull taliad

en: Date created
cy: Dyddiad crëwyd
