RedHen Donation (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (31 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Author
gl: Autor/a

en: Enable
gl: Activar

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: None
gl: Ningún

en: Settings
gl: Axustes

en: Label
gl: Etiqueta

en: Default
gl: Predeterminado

en: View
gl: Ver

en: Updated
gl: Actualizado

en: User
gl: Usuario/a

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Contact
gl: Contacto

en: Save Settings
gl: Gardar axustes

en: Start Date
gl: Data de Inicio

en: Load
gl: Cargar

en: End Date
gl: Data de Fin

en: Amount
gl: Cantidade

en: Other
gl: Outro

en: Anonymous
gl: Anónimo

en: Select list
gl: Lista de selección

en: Billing address
gl: Enderezo de facturación

en: Payment method
gl: Método de pago

en: Date created
gl: Data de creación

en: Order ID
gl: ID do pedido

en: Devel
gl: Desenvolvemento

en: Scheduling
gl: Planificación

en: Date updated
gl: Data de creación

en: Confirmation message
gl: Mensaxe de confirmación
