RedHen Donation (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (27 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Author
lt: Autorius

en: Enable
lt: Įjungti

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: None
lt: Joks

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Label
lt: Etiketė

en: Default
lt: Numatytasis

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: User
lt: Narys

en: Email
lt: El. paštas

en: Contact
lt: Kontaktai

en: Save Settings
lt: Išsaugoti nustatymus

en: Start Date
lt: Pradžios data

en: Amount
lt: Suma

en: Other
lt: Kiti

en: Anonymous
lt: Svečias

en: Select list
lt: Pasirenkamas sąrašas

en: Billing address
lt: Mokėtojo adresas

en: Payment method
lt: Apmokėjimo būdas

en: Date created
lt: Sukūrimo data

en: Received
lt: Gauta

en: Order ID
lt: Užsakymo ID

en: Scheduling
lt: Grafikas
