RedHen Donation (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (15 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Author
ps: ليكوال

en: Enable
ps: سالول

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: None
ps: هېڅ يو

en: Settings
ps: امستنې

en: Default
ps: تلواله

en: View
ps: ليد

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: ID
ps: پېژند

en: User
ps: غړی

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Other
ps: نور

en: Anonymous
ps: ناپیژنده
