RedHen Donation (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (38 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Delete
tr: Sil

en: Author
tr: Yazar

en: Enable
tr: Etkinleştir

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: None
tr: Hiçbiri

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Label
tr: Etiket

en: Default
tr: Varsayılan

en: View
tr: Görüntüle

en: Updated
tr: Güncellenme

en: User
tr: Kullanıcı

en: Email
tr: E-posta

en: Contact
tr: İletişim

en: Save Settings
tr: Ayarları Kaydet

en: Start Date
tr: Başlangıç Tarihi

en: Load
tr: Yükle

en: End Date
tr: Bitiş Tarihi

en: Amount
tr: Miktar

en: Other
tr: Diğer

en: Anonymous
tr: Adsız

en: Select list
tr: Seçim listesi

en: Donate
tr: Bağış

en: Billing address
tr: Fatura adresi

en: Payment method
tr: Ödeme yöntemi

en: Date created
tr: Oluşturulma tarihi

en: Received
tr: Alındı

en: Order ID
tr: Sipariş Numarası

en: The status.
tr: Durum.

en: Scheduling
tr: Zamanlama

en: Open Date
tr: Açılış Tarihi

en: Close Date
tr: Kapanış Tarihi

en: Confirmation message
tr: Onay mesajı

en: Confirmation page
tr: Onaylama sayfası

en: %type_name: Administer settings
tr: %type_name: Ayarları yönetme

en: %type_name: Administer own settings
tr: %type_name: Kendi ayarlarını yönetme

en: Payment Methods
tr: Ödeme Yöntemleri
