RedHen Donation (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (52 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Author
uk: Автор

en: Enable
uk: Увімкнути

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: None
uk: Немає

en: Settings
uk: Налаштування

en: Label
uk: Мітка

en: Default
uk: Базово

en: View
uk: Перегляд

en: Updated
uk: Оновлено

en: User
uk: Користувач

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Contact
uk: Контакт

en: Save Settings
uk: Зберегти налаштування

en: Start Date
uk: Дата початку

en: Load
uk: Завантажити

en: End Date
uk: Кінцева дата

en: Amount
uk: Величина

en: Frequency
uk: Частота

en: Other
uk: Інше

en: Anonymous
uk: Анонім

en: Select list
uk: Список вибору

en: Transaction
uk: Транзакція

en: Donation
uk: Пожертвування

en: Donate
uk: Пожертвувати

en: Billing address
uk: Адреса платника

en: Payment method
uk: Спосіб оплати

en: Date created
uk: Дата створення

en: Received
uk: Отримано

en: Order ID
uk: ID замовлення

en: Payment Information
uk: Інформація про платіж

en: Campaign
uk: Кампанія

en: The status.
uk: Статус.

en: Donations
uk: Фінансова допомога

en: Scheduling
uk: Планування

en: Additional Settings
uk: Додаткові налаштування

en: Contact Information
uk: Контактна інформація

en: Open Date
uk: Дата відкриття

en: Close Date
uk: Дата закриття

en: Recurring
uk: Періодично

en: Due Date
uk: Очікувана дата

en: Date updated
uk: Дата оновлення

en: Confirmation message
uk: Повідомлення про підтвердження

en: Contact type
uk: Тип контакту

en: Submit button
uk: Кнопка надсилання

en: payment method
uk: спосіб оплати

en: Confirmation page
uk: Сторінка підтвердження

en: Are you sure you want to delete the %entity %label?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %entity %label?

en: These settings will be applied when an entity with this field is saved and does not yet have it's own settings applied.
uk: Ці налаштування будуть застосовані, коли сутність з цим полем буде збережена, але вона ще не має своїх власних налаштувань.

en: Payment Methods
uk: Способи оплати
