RedHen Donation (7.x-1.1) - en to be translation catalogue (22 entries)

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Author
be: Аўтар

en: Enable
be: Уключыць

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Settings
be: Налады

en: Label
be: Подпіс

en: Default
be: Прадвызначана

en: View
be: Праглядзець

en: Updated
be: Абноўлена

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: User
be: Карыстальнік

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Contact
be: Кантакт

en: End Date
be: Дата Заканчэння

en: Other
be: Іншыя

en: Anonymous
be: Ананім

en: Select list
be: Выпадаючы спіс

en: Date created
be: Дата стварэння

en: Devel
be: Распрацоўка
