RedHen Donation (7.x-1.1) - en to br translation catalogue (5 entries)

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Settings
br: Arventennoù

en: View
br: Gwel

en: Email
br: Chomlec'h postel
