RedHen Donation (7.x-1.1) - en to bs translation catalogue (13 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Author
bs: Autor

en: Enable
bs: Omogući

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: None
bs: Nijedan

en: Settings
bs: Postavke

en: Label
bs: Oznaka

en: View
bs: Pregled

en: User
bs: Korisnik

en: Contact
bs: Kontakt

en: Anonymous
bs: Anonimus

en: Select list
bs: Select lista
