RedHen Donation (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (35 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Author
cs: Autor

en: Enable
cs: Zapnout

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: None
cs: Žádné

en: Settings
cs: Nastavení

en: Label
cs: Popisek

en: Default
cs: Výchozí

en: View
cs: Zobrazit

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: User
cs: Uživatel

en: Email
cs: E-mail

en: Contact
cs: Kontakt

en: Save Settings
cs: Uložit nastavení

en: Start Date
cs: Datum začátku

en: Load
cs: Načíst

en: End Date
cs: Datum konce

en: Amount
cs: Částka

en: Frequency
cs: Frekvence

en: Other
cs: Jiné

en: Anonymous
cs: Anonym

en: Select list
cs: Seznam

en: Billing address
cs: Fakturační adresa

en: Payment method
cs: Způsob platby

en: Date created
cs: Datum vytvoření

en: Received
cs: Přijato

en: Order ID
cs: ID objednávky

en: "%mail" is not a valid email address
cs: "%mail" není platná e-mailová adresa

en: Scheduling
cs: Plánování

en: Open Date
cs: Datum zahájení

en: Close Date
cs: Datum ukončení

en: Confirmation message
cs: Potvrzovací zpráva

en: Confirmation page
cs: Potvrzovací stránka
