RedHen Donation (7.x-1.1) - en to km translation catalogue (19 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Enable
km: បើក

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: None
km: គ្មាន

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Label
km: ស្លាក

en: Default
km: លំនាំដើម

en: View
km: មើល

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Contact
km: ទំនាក់ទំនង

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Anonymous
km: អនាមិក

en: Select list
km: ជ្រើស​បញ្ជី

en: Date created
km: កាល​បរិច្ឆេទ​បង្កើត
