RedHen Donation (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (44 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Author
pl: Autor

en: Enable
pl: Włącz

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: None
pl: Brak

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Label
pl: Etykieta

en: Default
pl: Domyślny

en: View
pl: Widok

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: User
pl: Użytkownik

en: Contact
pl: Kontakt

en: Save Settings
pl: Zapisz ustawienia

en: Start Date
pl: Data początkowa

en: Load
pl: Wczytaj

en: End Date
pl: Data końcowa

en: Amount
pl: Ilość

en: Frequency
pl: Częstotliwość

en: Other
pl: Inne

en: Anonymous
pl: Anonim

en: Select list
pl: Lista wyboru

en: Transaction
pl: Transakcja

en: Donate
pl: Darowizna

en: Billing address
pl: Adres płatności

en: Payment method
pl: Metoda płatności

en: Date created
pl: Data utworzenia

en: Order ID
pl: ID zamówienia

en: "%mail" is not a valid email address
pl: "%mail" jest niepoprawnym adresem email

en: Campaign
pl: Kampania

en: Scheduling
pl: Harmonogram

en: Additional Settings
pl: Ustawienia dodatkowe

en: Contact Information
pl: Informacje kontaktu

en: Open Date
pl: Data rozpoczęcia

en: Close Date
pl: Data zakończenia

en: Date updated
pl: Data modyfikacji

en: Confirmation message
pl: Wiadomość potwierdzająca

en: Contact type
pl: Typ kontaktu

en: Confirmation page
pl: Strona potwierdzenia

en: Host entity
pl: Encja nadrzędna

en: Date is invalid.
pl: Data jest nieprawidłowa.

en: RedHen Contact
pl: Kontakt RedHen

en: Payment Methods
pl: Sposoby płatności

en: The host entity.
pl: Encja hosta.
