RedHen Donation (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (35 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Author
sk: Autor

en: Enable
sk: Povoliť

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: None
sk: Žiadne

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Label
sk: Označenie

en: Default
sk: Predvolené

en: View
sk: Zobraziť

en: Updated
sk: Aktualizované

en: User
sk: Používateľ

en: Email
sk: E-mail

en: Contact
sk: Kontakt

en: Save Settings
sk: Uložiť nastavenia

en: Start Date
sk: Dátum začatia

en: Load
sk: Načítať

en: End Date
sk: Dátum ukončenia

en: Amount
sk: Množstvo

en: Frequency
sk: Frekvencia

en: Other
sk: Ostatné

en: Anonymous
sk: Anonymný

en: Select list
sk: Výberové pole

en: Transaction
sk: Transakcia

en: Billing address
sk: Fakturačná adresa

en: Payment method
sk: Spôsob platby

en: Date created
sk: Dátum vytvorenia

en: Received
sk: Prijaté

en: Order ID
sk: ID objednávky

en: "%mail" is not a valid email address
sk: "%mail" nie je platná emailová adresa

en: Scheduling
sk: Plánovanie

en: Recurring
sk: Opakované

en: Confirmation message
sk: Správa o potvrdení

en: payment method
sk: platobná metóda
