RedHen Donation (7.x-1.2) - en to af translation catalogue (15 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Author
af: Outeur

en: Enable
af: Aktiveer

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: None
af: Geen

en: Settings
af: Verstellings

en: Default
af: Verstek

en: View
af: Wys

en: User
af: Gebruiker

en: Contact
af: Kontak

en: Load
af: Laai

en: Amount
af: Hoeveelheid

en: Other
af: Ander

en: Anonymous
af: Anoniem
