RedHen Donation (7.x-1.2) - en to eu translation catalogue (24 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Author
eu: Egilea

en: Enable
eu: Gaitu

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: None
eu: Bat ere ez

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Label
eu: Etiketa

en: Default
eu: Lehenetsia

en: View
eu: Bista

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: ID
eu: IDa

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Email
eu: Eposta

en: Contact
eu: Kontaktatu

en: Load
eu: Kargatu

en: End Date
eu: Bukaera data

en: Frequency
eu: Maiztasuna

en: Other
eu: Bestea

en: Anonymous
eu: Erabiltzaile anonimoa

en: Select list
eu: Aukeratu zerrenda

en: Date created
eu: Sorrera data

en: Scheduling
eu: Programatutakoa
