RedHen Donation (7.x-1.2) - en to ht translation catalogue (6 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Author
ht: Otè

en: Enabled
ht: Aktif

en: Default
ht: Pa defo

en: Updated
ht: A jou

en: User
ht: Itilizatè
