RedHen Donation (7.x-1.2) - en to is translation catalogue (26 entries)

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Author
is: Höfundur

en: Enable
is: Virkja

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: None
is: Engin

en: Settings
is: Stillingar

en: Label
is: Merking

en: Default
is: Sjálfgefið

en: View
is: Skoða

en: Updated
is: Uppfært

en: ID
is: Kenni

en: User
is: Notandi

en: Email
is: Netfang

en: Contact
is: Tengiliður

en: Save Settings
is: Vista stillingar

en: Load
is: Hlaða

en: Amount
is: Upphæð

en: Anonymous
is: Nafnlaus

en: Billing address
is: Heimilisfang greiðanda

en: Payment method
is: Greiðsluháttur

en: Date created
is: Dags stofnað

en: Payment Information
is: Greiðsluupplýsingar

en: Contact Information
is: Tengiliðaupplýsingar

en: Payment Methods
is: Greiðslumátar
