RedHen Donation (7.x-1.2) - en to mn translation catalogue (14 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Author
mn: Зохиогч

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: None
mn: Байхгүй

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Default
mn: Анхны утга

en: View
mn: Харах

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Email
mn: Имэйл

en: Contact
mn: Холбоо барих

en: Anonymous
mn: Үл мэдэгдэх

en: Date created
mn: Үүсгэсэн огноо
