RedHen Donation (7.x-1.2) - en to os translation catalogue (11 entries)

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Author
os: Автор

en: Enable
os: Сиу кæн

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: None
os: Нæйы

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Label
os: Нысан

en: Default
os: Æнæивд

en: View
os: Фенд
