RedHen Donation (7.x-1.2) - en to pa translation catalogue (9 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Author
pa: ਲੇਖਕ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Contact
pa: ਸੰਪਰਕ

en: Other
pa: ਹੋਰ
