RedHen Donation (7.x-1.2) - en to ro translation catalogue (26 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Author
ro: Autor

en: Enable
ro: Activare

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: None
ro: Nimic

en: Settings
ro: Setări

en: Label
ro: Etichetă

en: Default
ro: Implicit

en: View
ro: Afişează

en: Updated
ro: Actualizat

en: User
ro: Utilizator

en: Email
ro: email

en: Save Settings
ro: Salvați Setările

en: Load
ro: Încarcă

en: Amount
ro: Suma

en: Other
ro: Altele

en: Anonymous
ro: Anonim

en: Select list
ro: Listă selecţie

en: Payment method
ro: Metodă de plată

en: Date created
ro: Dată creată

en: Received
ro: Recepționat

en: Order ID
ro: ID comandă

en: Radio buttons
ro: Butoane radio

en: payment method
ro: metodă de plată
