RedHen Donation (7.x-1.2) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Author
se: Čálli

en: View
se: Čájet

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: User
se: Geavaheaddji
