RedHen Donation (7.x-1.3) - en to ar translation catalogue (30 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Author
ar: المؤلف

en: Enable
ar: تفعيل

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Edit
ar: تحرير

en: None
ar: لا شيء

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Label
ar: التسمية

en: Default
ar: الافتراضي

en: View
ar: عرض

en: Updated
ar: التحديث

en: ID
ar: المعرف ID

en: User
ar: المستخدم

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Contact
ar: اتصل

en: Load
ar: تحميل

en: Amount
ar: المبلغ

en: Other
ar: آخر

en: Anonymous
ar: مجهول

en: Order
ar: الترتيب

en: Select list
ar: لائحة الخيارات

en: Product
ar: المنتج

en: Payment method
ar: طريقة الدفع

en: Date created
ar: تاريخ الإنشاء

en: Order ID
ar: المعرف ID للطلب

en: Line Item
ar: عنصر السطر

en: Confirmation message
ar: رسالة التأكيد

en: Confirmation page
ar: صفحة التاكيد
