RedHen Donation (7.x-1.3) - en to ca translation catalogue (44 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Author
ca: Autor

en: Enable
ca: Habilita

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Edit
ca: Edita

en: None
ca: Cap

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Label
ca: Etiqueta

en: Default
ca: Per defecte

en: View
ca: Mostra

en: Updated
ca: Actualitzat

en: User
ca: Usuari

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Contact
ca: Contacte

en: Start Date
ca: Data d'inici

en: Load
ca: Càrrega

en: End Date
ca: Data de finalització

en: Amount
ca: Import

en: Frequency
ca: Freqüència

en: Other
ca: Altres

en: Anonymous
ca: Anònim

en: Order
ca: Ordre

en: Select list
ca: Llista de selecció

en: Transaction
ca: Transacció

en: Donation
ca: Donació

en: Donate
ca: Fer donació

en: Product
ca: Producte

en: Billing address
ca: Adreça de facturació

en: Payment method
ca: Mètode de pagament

en: Date created
ca: Data creada

en: Received
ca: Rebut

en: Order ID
ca: ID comanda

en: "%mail" is not a valid email address
ca: "%mail" no és una adreça de correu vàlida

en: Radio buttons
ca: Botons d'opció

en: Scheduling
ca: Programació

en: Open Date
ca: Data d'inici

en: Close Date
ca: Data de finalització

en: Due Date
ca: Data límit

en: Date updated
ca: Data actualitzada

en: Confirmation message
ca: Missatge de confirmació

en: Submit button
ca: Botó d'enviament

en: Confirmation page
ca: Pàgina de confirmació
