RedHen Donation (7.x-1.3) - en to gu translation catalogue (20 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Author
gu: લેખક

en: Enable
gu: સક્રિય

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: None
gu: એકે નહિ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: View
gu: જુઓ

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Contact
gu: સંપર્ક

en: Other
gu: અન્ય

en: Anonymous
gu: અજ્ઞાત

en: Select list
gu: પસંદગી યાદી

en: Contact fields
gu: સંપર્ક ક્ષેત્રો
