RedHen Donation (7.x-1.3) - en to he translation catalogue (36 entries)

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Author
he: מחבר/ת

en: Enable
he: הפעלה

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Edit
he: עריכה

en: None
he: ללא

en: Settings
he: הגדרות

en: Label
he: תווית

en: Default
he: ברירת מחדל

en: View
he: צפיה

en: Updated
he: עודכן

en: User
he: משתמש

en: Email
he: דוא"ל

en: Contact
he: יצירת קשר

en: Start Date
he: תאריך התחלה

en: End Date
he: תאריך סיום

en: Amount
he: כמות

en: Other
he: אחר

en: Anonymous
he: אנונימי

en: Order
he: סידור

en: Select list
he: רשימת בחירה

en: Transaction
he: עסקה

en: Donation
he: תרומה

en: Donate
he: לתרום

en: Product
he: מוצר

en: Payment method
he: צורת תשלום

en: Date created
he: נוצר בתאריך

en: Order ID
he: מזהה הזמנה

en: The status.
he: סטטוס זמינות

en: Line Item
he: פריט שורה

en: Scheduling
he: תזמון

en: Due Date
he: תאריך יעד

en: Confirmation message
he: הודעת אישור

en: Confirmation page
he: עמוד עם הודעת אישור
