RedHen Donation (7.x-1.3) - en to ja translation catalogue (49 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Delete
ja: 削除

en: Author
ja: 投稿者

en: Enable
ja: 有効

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: Edit
ja: 編集

en: None
ja: なし

en: Settings
ja: 設定

en: Label
ja: ラベル

en: Default
ja: デフォルト

en: View
ja: ビュー

en: Updated
ja: 更新

en: User
ja: ユーザー

en: Email
ja: メール

en: Contact
ja: コンタクト

en: Save Settings
ja: 設定を保存

en: Start Date
ja: 開始日

en: Load
ja: ロード

en: End Date
ja: 終了日

en: Amount
ja: 量

en: Frequency
ja: 周期的

en: Other
ja: その他

en: Anonymous
ja: 匿名

en: Order
ja: オーダー

en: Select list
ja: 選択リスト

en: Donation
ja: 寄付

en: Donate
ja: 寄付

en: Product
ja: 商品

en: Billing address
ja: 請求先住所

en: Payment method
ja: 決済方法

en: Date created
ja: 作成日時

en: Received
ja: 受領

en: Order ID
ja: 注文ID

en: product
ja: 商品

en: "%mail" is not a valid email address
ja: "%mail" は有効なメールアドレスではありません

en: Radio buttons
ja: ラジオボタン

en: Available Tokens
ja: 使用可能なトークン

en: Scheduling
ja: スケジューリング

en: Add Donation
ja: 寄付を追加

en: Product options
ja: 商品オプション

en: Open Date
ja: 開始日

en: Close Date
ja: 締切日

en: Confirmation message
ja: 確認メッセージ

en: Submit button
ja: サブミットボタン

en: Line item type
ja: 品目タイプ

en: Confirmation page
ja: 確認ページ

en: Are you sure you want to delete the %entity %label?
ja: 本当に%entityの%labelを削除しますか？

en: Payment Methods
ja: 支払い方法
