RedHen Donation (7.x-1.3) - en to oc translation catalogue (30 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Author
oc: Autor

en: Enable
oc: Activar

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Edit
oc: Modificar

en: None
oc: Pas cap

en: Settings
oc: Paramètres

en: Label
oc: Etiqueta

en: Default
oc: Per defaut

en: View
oc: Veire

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: User
oc: Utilizaire

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Contact
oc: Contacte

en: Load
oc: Cargar

en: End Date
oc: Data de fin

en: Amount
oc: Montant

en: Other
oc: Autre

en: Anonymous
oc: Anonim

en: Order
oc: Òrdre

en: Select list
oc: Lista de seleccion

en: Transaction
oc: Transaccion

en: Donation
oc: Don

en: Product
oc: Produit

en: Date created
oc: Data de creacion

en: Donations
oc: Dons

en: Are you sure you want to delete the %entity %label?
oc: Sètz segur que volètz suprimir %entity %label ?
