RedHen Donation (7.x-1.3) - en to ru translation catalogue (55 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Author
ru: Автор

en: Enable
ru: Включить

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Edit
ru: Редактировать

en: None
ru: Нет

en: Settings
ru: Настройки

en: Label
ru: Метка

en: Default
ru: По умолчанию

en: View
ru: Просмотр

en: Updated
ru: Обновлено

en: User
ru: Пользователь

en: Contact
ru: Контакт

en: Save Settings
ru: Сохранить настройки

en: Start Date
ru: Дата начала

en: Load
ru: Загрузить

en: End Date
ru: Дата окончания

en: Amount
ru: Сумма

en: Frequency
ru: Частота

en: Other
ru: Другое

en: Anonymous
ru: Гость

en: Order
ru: Порядок

en: Select list
ru: Список выбора

en: Transaction
ru: Перевод

en: Donation
ru: Пожертвования

en: Donate
ru: Пожертвовать

en: Product
ru: Товар

en: Billing address
ru: Адрес расчёта

en: Payment method
ru: Способ оплаты

en: Date created
ru: Дата создания

en: Received
ru: Получил

en: Order ID
ru: ID заказа

en: product
ru: товар

en: "%mail" is not a valid email address
ru: Указанный адрес электронной почты неверен.

en: The status.
ru: Статус.

en: Radio buttons
ru: Радиокнопки

en: Line Item
ru: Позиция

en: Available Tokens
ru: Доступные шаблоны замены

en: Scheduling
ru: Планирование

en: Additional Settings
ru: Расширенные настройки

en: Product options
ru: Варианты товара

en: Contact Information
ru: Контактная информация

en: Open Date
ru: Дата открытия

en: Close Date
ru: Дата закрытия

en: Date updated
ru: Дата изменения

en: Confirmation message
ru: Сообщение о подтверждении

en: Contact type
ru: Тип контакта

en: Line item type
ru: Тип позиции

en: payment method
ru: способ платежа

en: Confirmation page
ru: Страница подтверждения

en: Are you sure you want to delete the %entity %label?
ru: Вы уверены, что хотите удалить %entity %label?

en: These settings will be applied when an entity with this field is saved and does not yet have it's own settings applied.
ru: Эти настройки будут применены, когда элемент с этим полем будет сохранен, но он ещё не имеет своих собственных настроек.

en: Payment Methods
ru: Способы оплаты
