RedHen Donation (7.x-1.3) - en to ug translation catalogue (15 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Enable
ug: ئېچىش

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: None
ug: يوق

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Label
ug: بەلگە

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Other
ug: باشقا

en: Anonymous
ug: نامسىز

en: Order
ug: تەرتىبى
