RedHen Donation (7.x-1.0-beta2) - en to fi translation catalogue (33 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Author
fi: Tekijä

en: Enable
fi: Ota käyttöön

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: None
fi: Ei mitään

en: Settings
fi: Asetukset

en: Label
fi: Tunnus

en: Default
fi: Oletus

en: View
fi: Näytä

en: Updated
fi: Päivitetty

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Contact
fi: Ota yhteyttä

en: Start Date
fi: Alkamispäivä

en: Load
fi: Lataa

en: End Date
fi: Päättymispäivä

en: Amount
fi: Määrä

en: Frequency
fi: Tiheys

en: Other
fi: Muu

en: Anonymous
fi: Anonyymi

en: Select list
fi: Valintalista

en: Billing address
fi: Laskutusosoite

en: Payment method
fi: Maksutapa

en: Date created
fi: Luontipäivämäärä

en: Received
fi: Vastaanotettu

en: Order ID
fi: Tilaustunnus

en: Scheduling
fi: Ajastaminen

en: Date updated
fi: Päivityspäivämäärä

en: Confirmation page
fi: Vahvistussivu

en: Are you sure you want to delete the %entity %label?
fi: Oletko varma että haluat poistaa entiteetin %entity %label?

en: Host entity
fi: Isäntäentiteetti

en: Payment Methods
fi: Maksutavat
