RedHen Donation (7.x-1.3) - en to is translation catalogue (15 entries)

en: Status
is: Støða

en: Delete
is: Strika

en: Author
is: Høvundur

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Edit
is: Broyt

en: Settings
is: Setingar

en: Default
is: Standard

en: View
is: Vís

en: Updated
is: Dagført

en: User
is: Brúkari

en: Contact
is: Kontakt

en: Other
is: Annað

en: Anonymous
is: Ónevndur

en: Date created
is: Stovningardagur
