RedHen Feeds (7.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Author
cs: Autor

en: Email
cs: E-mail

en: State
cs: Stav

en: First name
cs: Jméno

en: Last name
cs: Příjmení
