RedHen Feeds (7.x-1.0-alpha1) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: Author
de: Autor

en: Email
de: E-Mail

en: State
de: Status

en: First name
de: Vorname

en: Last name
de: Nachname

en: Contact ID
de: Kontakt ID

en: Middle name
de: Zweiter Vorname

en: RedHen Contacts
de: RedHen-Kontakte

en: The first name of the contact.
de: Der Vorname des Kontakts.

en: The middle name of the contact.
de: Der mittlere Name des Kontakts.

en: The last name of the contact.
de: Der Nachname des Kontakts.
