RedHen Feeds (7.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Author
et: Autor

en: Email
et: E-kiri

en: State
et: Olek

en: First name
et: Eesnimi

en: Last name
et: Perekonnanimi
